Usługi ogrodnicze

 

Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową pomoc w zaprojektowaniu, założeniu i pielęgnacji ogrodu. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, wykształcenie kierunkowe i pasja, z jaką oddajemy się pracy w ogrodzie.

Sama pielęgnacja ogrodu poza poświęceniem sporej ilości czasu i pracy wymaga dużo cierpliwości oraz przede wszystkim wiedzy. Wszystkie rośliny iglaste i liściaste rosnące w ogrodzie wymagają stałej obserwacji, a w przypadku choroby lub zaatakowania przez szkodniki, właściwej oceny i szybkiej interwencji. Podobnie jest z trawnikiem… Od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni należy poświęcić mu więcej uwagi. Jego przygotowanie na początku sezonu jest bardzo istotne. Od tego zależy jego wygląd przez cały okres letnio-jesienny.

Piękny ogród to miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy wolny czas. Niezależnie, czy robimy to w gronie rodziny, czy znajomych zawsze chcemy, aby dobrze wyglądał. Odpowiednio zaprojektowany oraz zadbany ogród sprawia, że chętnie wychodzimy do niego na poranną kawę, obiad czy kolację. W każdym sezonie czujemy się w nim dobrze.

Jeżeli zapragniecie Państwo mieć takie miejsce, potrzebujecie podpowiedzi, pomysłu lub macie już ogród, ale wymaga on fachowej opieki, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się nie tylko pielęgnacją, ale projektami, wykonaniem i przebudową ogrodów przydomowych, terenów sportowych, placów zabaw, terenów zielonych wokół firmy i ogrodów reprezentacyjnych.

Serdecznie zapraszamy…